Pablo Software Solutions
BOBRME Komel
Aktualności
Copyright (c) 2013 by Komel All Rights reserved
Siedziba Główna
Al. Roździeńskiego 188
40-203 Katowice
Biuro Konstrukcyjne
Laboratorium Maszyn Elektrycznych
Zakład Wdrożeniowy
ul. Moniuszki 29, 41-209 Sosnowiec
2. rocznica powstania Sieci Badawczej Łukasiewicz - dołącz do transmisji z wydarzenia!
1 kwietnia 2021 roku obchodziliśmy drugą rocznicę powstania Sieci Badawczej Łukasiewicz - organizacji, która wprowadziła nową jakość w relacji nauki z biznesem. Dzięki połączeniu potencjału naukowego polskich instytutów badawczych, przedsiębiorcy zyskali bardziej efektywny dostęp do wiedzy i kompetencji ponad 4,5 tysiąca naukowców i inżynierów, specjalizujących się w obszarach kluczowych dla procesu budowania przewag konkurencyjnych na dynamicznie zmieniającym się rynku - zrównoważonej gospodarki i energii, transformacji cyfrowej, inteligentnej i czystej mobilności oraz zdrowia.

Tak prężnie działającej i otwartej na potrzeby biznesu organizacji badawczej nie udałoby się stworzyć, gdyby nie WY - ludzie z pasją, wierzący w swój potencjał, z zaangażowaniem budujący markę Łukasiewicz.

Pandemia koronawirusa po raz kolejny sprawiła, że nie możemy się spotkać osobiście, aby wspólnie świętować 2. rocznicę powstania Sieci Badawczej Łukasiewicz.  Chcemy Wam jednak podziękować, docenić i pokazać efekty wspólnej pracy szerszemu gronu odbiorców, dlatego przenieśliśmy obchody naszego święta do świata online.

Już dziś zapraszamy Was serdecznie do śledzenia transmisji z wideokonferencji, na której nie zabraknie znamienitych gości, ale bez Was wydarzenie nie będzie pełne, zapraszamy do wspólnego podsumowania 2 lata działalności Łukasiewicza.

Transmisja na żywo z wydarzenia rozpocznie się w poniedziałek, 17 maja, o godz. 12.00 na platformie meeting15. Aby wziąć w nim udział, wymagana jest wcześniejsza rejestracja, której można dokonać pod linkiem                                                 Link do transmisji on-line