Pablo Software Solutions
 
BOBRME Komel
Aktualności
Copyright (c) 2013 by Komel All Rights reserved
 
Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych
KOMEL
Słoneczny poniedziałek 8 sierpnia rozpoczął serię regionalnych wyjazdów promujących ekologiczny transport wśród najmłodszych.
Dwuosobowy zespół KOMEL-u za kierownicą elektrycznego Re-Volta odwiedził Centrum Kultury w Woli, gdzie czekała grupa podopiecznych placówki.

Prezentację zaczął Mariusz Czechowicz, w dostępny sposób i z dawką humoru, przekazując informacje o podstawach ekologii, pojazdach elektrycznych i proekologicznej działalności Instytutu. Zakończeniem krótkiej prelekcji był quiz przeprowadzony przez naszą nową koleżankę - Magdę Szczyrbę, zaliczony świetnie przez grupę dziewczynek i chłopców, niecierpliwie czekających na przygotowaną przez KOMEL niespodziankę.

Na parkingu przed budynkiem czekał już Re-Volt gotowy na przejażdżki z dziećmi. Jak dokumentują zdjęcia atrakcja zdecydowanie się udała, a zadowolone miny dzieci przerosły najśmielsze oczekiwania organizatorów całego przedsięwzięcia.
Zwieńczeniem akcji było wykonanie obrazków wyżej wymienionego elektrycznego pojazdu, które również prezentujemy poniżej. Dodać tutaj należy, że fantazja dzieci jest bezgraniczna i bezcenna.

Ekologiczne życie jest modne, ale grunt to zaszczepić je jak najwcześniej, niech ta akcja stanie się więc początkiem całego eko cyklu.