Pablo Software Solutions
 
Konferencje
Copyright (c) 2013 by Komel All Rights reserved
KOMEL organizuje corocznie konferencje na­ukowo-techniczne pt. "Problemy Eksploatacji Maszyn i Napędów Elektrycznych" - PEMINE. Ponadto od roku 2001 Instytut organizuje nieregularnie forum "Efektywność Energetyczna Napędów z Silnikami Elektrycznymi" - EENSE

Konferencje organizowane przez nasz Instytut to znakomita okazja do zaprezentowania osiągnięć dokonanych zarówno w Komelu, jak również przez inne firmy i instytucje biorące w nim udział.

---------------------------------
Szanowni Państwo,
Informujemy, iż w związku z działaniami prewencyjnymi mającymi na celu ochronę przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa, a co najważniejsze - w trosce o bezpieczeństwo uczestników, XXIX Konferencja Naukowo-Techniczna "Problemy Eksploatacji Maszyn i Napędów Elektrycznych" - PEMINE, która miała odbyć się w terminie 27-29 maja 2020r., została przeniesiona na wrzesień 2020 (wstępny termin: 23-25 września 2020r.).

Zgodnie z zaleceniami polskich służb sanitarnych, instrukcjami Rządu RP oraz Światowej Organizacji Zdrowia zdecydowaliśmy się odłożyć konferencję do czasu, gdy podróże i spotkania znów będą komfortowe i bezpieczne.

Będziemy Państwa informować na bieżąco o wszystkich kwestiach związanych z tym wydarzeniem.
W imieniu Komitetu Organizacyjnego, Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Napędów i Maszyn Elektrycznych KOMEL, chciałbym Państwu podziękować za zrozumienie i wsparcie.

Z poważaniem,
Mariusz Czechowicz
Sekretarz Konferencji
--------------------------------


Kolejna, XXIX Konferencja Naukowo-Techniczna PEMINE
odbędzie się w dniach 23-25.09.2020r. w Rytrze.
Kliknij w baner, aby przenieść się na stronę konferencji.
Widok sali konferencyjnej
Sesja dialogowa
Stoiska firmowe
Siedziba Główna
Al. Roździeńskiego 188
40-203 Katowice
Biuro Konstrukcyjne
Laboratorium Maszyn Elektrycznych
Zakład Wdrożeniowy
ul. Moniuszki 29, 41-209 Sosnowiec