Pablo Software Solutions
 
Po Godzinach
Copyright (c) 2014 by Komel All Rights reserved
Wycieczka do Turcji

W dniach 2-9 września 2013r. pracownicy naszego instytutu wzięli udział w wycieczce krajoznawczej do Turcji. Marmaris - miasto leżące w przepięknej zatoce Morza Egejskiego - zrobiło na Komelowcach ogromne wrażenie. Poza miejscowymi atrakcjami w postaci uroczego kompleksu hotelowego, malownicze krajobrazy zatoki, przystani oraz centrum miasteczka na zawsze pozostaną w pamięci odwiedzających te egzotyczne zakątki.

W trakcie pobytu zorganizowano wiele wycieczek, w tym do Efezu, na wyspę Rodos oraz rejsy statkami po rzece Dalyan i okolicznych wyspach. 
Wycieczka do Karpacza

We wrześniu załoga Komelu uczestniczyła w wycieczce krajoznawczej do Karpacza. Poza zwiedzaniem samego miasta Komelowcy zdobyli dzielnie Śnieżkę, a także wzięli udział w zwiedzaniu okolicznych atrakcji. W pamięci wszystkich oprócz pięknych karkonoskich krajobrazów najbardziej utkwiły m.in. park miniatur i kopalnia uranu w Kowarach. W drodze powrotnej zwiedzono także okazały zamek w Książu.   

Wycieczce towarzyszyły także imprezy towarzyskie (ognisko, uroczysta kolacja), gdzie świętowano wybór nowego dyrektora.Rosja, Moskwa
Japonia - Kyoto
Hiszpania - Barcelona
Chorwacja - Dubrownik
Chiny - Wielki Mur

Wycieczka na Cypr

Na przełomie sierpnia i września 2015r. grupa pracowników naszego Instytutu uczestniczyła w tygodniowej wycieczce do Pafos, niewielkiego, ale uroczego kurortu na Cyprze. Podczas pobytu na tej egzotycznej wyspie Komelowcy zwiedzili wiele interesujących zakątków oraz zapoznali się ("w pigułce") z jej kulturą i historią. Ponadto część grupy uczestniczyła w wielu wycieczkach krajoznawczych, m. in. do Nikozji, Pafos - odwiedzając m. in. grobowce starożytnych władców oraz w głąb dzikiego półwyspu Akamas, biorąc udział w safari.
Towarzystwo Ubezpieczeniowe TU ZDROWIE - oferta dla pracowników KOMEL-u

Dokumenty do pobrania w formacie pdf.

- Katalog świadczeń       
- Warunki grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
Siedziba Główna
Al. Roździeńskiego 188
40-203 Katowice
Biuro Konstrukcyjne
Laboratorium Maszyn Elektrycznych
Zakład Wdrożeniowy
ul. Moniuszki 29, 41-209 Sosnowiec
24.10.2020r. Surowa Pystynia Błędowska. Elektryczny quad z niezawodnym napędem elektrycznym. Mistrz rajdowy Rafał Sonik. Ekipa z Ł-KOMEL.
Krótki scenariusz, ostre wiraże, wszędobylski piach, wiatr i chłód - a w tych warunkach doskonały i profesjonalny Mistrz quadowy Rafał Sonik i cały RSTeam.
Kilka wskazówek udzielonych przez Emila Króla i mistrz rusza w teren, za nim ekipa filmowa z próbującym nadążyć za Sonikiem dronem, krążącym nad nim w rytmie "bączków" i wiraży...a nasza ekipa w niecierpliwym oczekiwaniu na recenzję....
"Znakomity quad"... z napędem, "któremu nic nie brakuje" to chyba najlepsza wizytówka dla naszego quada z elektrycznym, dynamicznym sercem.
Cichy, ekologiczny, zrywny i z ogromnym potencjałem - takie napędy tworzymy w Ł-KOMEL!
Rafał Sonik - dakarowy mistrz, profesjonalista w każdym calu - przetestował, objeździł, ocenił, więcej szczegółów znajdziecie w materiale filmowym!.

Zobacz film z testów naszych pojazdów.